BYRÅ MED SPEGELÖVERDEL, björk med intarsia, 1900-talets första hälft.

856021. BYRÅ MED SPEGELÖVERDEL, björk med intarsia, 1900-talets första hälft.

Längd 84, bredd 47, höjd 121 cm.

Fanerskador, småskador samt sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 411