Längd 80, bredd 47, höjd 132 cm.

Sprickor samt fanerskador.

Nycklar saknas.

Sprickor samt fanerskador.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 64 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Herrljunga, Kalmar, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Södertälje, Vansbro, Västervik, Växjö
64 EUR
Sverige: Göteborg, Luleå, Stockholm, Umeå, Örebro
79 EUR
Danmark: Köpenhamn
111 EUR
Finland: Helsingfors
111 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
123 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg
131 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, Köln, München
141 EUR
Storbritannien: London
177 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
235 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
313 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
351 EUR
USA: Atlanta
646 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Gallerian
Föremålsnr
855981

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 103