SOFFA, klädd i "Eltham Hall" från G. P. & J Baker, 1900-talets slut.

85546. SOFFA, klädd i "Eltham Hall" från G. P. & J Baker, 1900-talets slut.

Längd 190 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 190 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 367