BENGT ÅBERG. Landskap med fåglar, färglitografi, signerad.

854132. BENGT ÅBERG. Landskap med fåglar, färglitografi, signerad.

53/375, ramstorlek 76 x 66 cm.

Skadat glas.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Skadat glas.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 626