MATTA, röllakan, Ingegerd Silow, 300 x 197 cm.

85179. MATTA, röllakan, Ingegerd Silow, 300 x 197 cm.

Grå, blå och vita färger. Bården med korsmönster. Signerad IS.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 983