MATSALSGRUPP, betsad bok, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

833720. MATSALSGRUPP, betsad bok, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

Bord, 6 stolar samt 2 iläggsskivor
Svart skinnklädsel
Bordets längd 140, bredd 100, höjd 74 cm
Iläggsskivornas bredd; 48 cm.

Bordsskivan med småskador i delningen samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart skinnklädsel
Iläggsskivornas bredd; 48 cm.

Antal besök: 678