831104. STYRBJÖRN LEANDER-ENGSTRÖM. Fjällandskap, olja på duk, signerad a tergo.

50x61 cm, rammått 53x65 cm.

50x61 cm, rammått 53x65 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Garpenhus Auktioner
Föremålsnr
831104

Om auktionshuset

Namn
Garpenhus Konst & Auktion AB
Momsnr
SE556789180801
Org.nr
556789-1808
Telefon
040 - 12 84 80
Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 177