Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

83070. MÅRTEN GARBRING. Skärgårdslandskap med båtar. Olja på duk. Signerad och daterad -84.

36 x 44 cm.

Högsta bud: 1 500 SEK Utropspris: 1 200 SEK

Slutar om: Sålt 11 aug 2013 kl. 17:49

Budhistorik

BudgivareTidBud
6 11 aug 2013 kl. 17:461 500 SEK
7 A11 aug 2013 kl. 17:461 401 SEK
7 11 aug 2013 kl. 17:461 400 SEK
6 11 aug 2013 kl. 17:441 300 SEK
7 A11 aug 2013 kl. 17:441 201 SEK
Visa alla 26 bud
BudgivareTidBud
7 11 aug 2013 kl. 17:431 200 SEK
6 11 aug 2013 kl. 17:431 100 SEK
7 A11 aug 2013 kl. 17:431 001 SEK
7 11 aug 2013 kl. 17:431 000 SEK
6 11 aug 2013 kl. 17:40950 SEK
3 A11 aug 2013 kl. 17:40900 SEK
6 11 aug 2013 kl. 17:40900 SEK
3 11 aug 2013 kl. 11:06850 SEK
5 10 aug 2013 kl. 21:18800 SEK
4 10 aug 2013 kl. 15:52750 SEK
3 A10 aug 2013 kl. 15:52700 SEK
4 10 aug 2013 kl. 15:52700 SEK
3 A10 aug 2013 kl. 15:52650 SEK
4 10 aug 2013 kl. 15:52600 SEK
3 A10 aug 2013 kl. 15:52550 SEK
4 10 aug 2013 kl. 15:52500 SEK
3 10 aug 2013 kl. 13:53450 SEK
2 A10 aug 2013 kl. 13:53400 SEK
3 10 aug 2013 kl. 13:53400 SEK
2 10 aug 2013 kl. 11:33350 SEK
1 2 aug 2013 kl. 18:57300 SEK
Föremålsnr
83070
Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Placering
V16

Se auktionshusets webbplats.

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK
Till utlämningsställe
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle/Älvkarleby, Göteborg, Kalmar, Luleå, Malmö, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Köln

Läs mer om transport till våra utlämningsställen.

Läs mer om transporter till övriga platser.