Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

83070. MÅRTEN GARBRING. Skärgårdslandskap med båtar. Olja på duk. Signerad och daterad -84.

36 x 44 cm.

Högsta bud: 1 500 SEK Utropspris: 1 200 SEK

Slutar om: Sålt 11 aug 2013 kl. 17:49 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
6 11 aug 2013 kl. 17:461 500 SEK
7 A11 aug 2013 kl. 17:461 401 SEK
7 11 aug 2013 kl. 17:461 400 SEK
6 11 aug 2013 kl. 17:441 300 SEK
7 A11 aug 2013 kl. 17:441 201 SEK
Visa alla 26 bud
BudgivareTidBud
7 11 aug 2013 kl. 17:431 200 SEK
6 11 aug 2013 kl. 17:431 100 SEK
7 A11 aug 2013 kl. 17:431 001 SEK
7 11 aug 2013 kl. 17:431 000 SEK
6 11 aug 2013 kl. 17:40950 SEK
3 A11 aug 2013 kl. 17:40900 SEK
6 11 aug 2013 kl. 17:40900 SEK
3 11 aug 2013 kl. 11:06850 SEK
5 10 aug 2013 kl. 21:18800 SEK
4 10 aug 2013 kl. 15:52750 SEK
3 A10 aug 2013 kl. 15:52700 SEK
4 10 aug 2013 kl. 15:52700 SEK
3 A10 aug 2013 kl. 15:52650 SEK
4 10 aug 2013 kl. 15:52600 SEK
3 A10 aug 2013 kl. 15:52550 SEK
4 10 aug 2013 kl. 15:52500 SEK
3 10 aug 2013 kl. 13:53450 SEK
2 A10 aug 2013 kl. 13:53400 SEK
3 10 aug 2013 kl. 13:53400 SEK
2 10 aug 2013 kl. 11:33350 SEK
1 2 aug 2013 kl. 18:57300 SEK
Ort
Linköping, Sverige
Gomér & Andersson
Placering
V16
Föremålsnr
83070

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
400 SEK
Tyskland
400 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Email
Hemsida
gomer-andersson.se
Adress

Industrigatan 36
Box 405
581 04 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 494