GLASSERVIS, 43 delar, slipad dekor, 1900-tal.

830126. GLASSERVIS, 43 delar, slipad dekor, 1900-tal.

4 rödvinsglas höjd 12,5 cm
7 vitvinsglas, höjd 11 c,m
11 selterglas höjd 9 cm
10 snapsglas höjd 10 cm
5 likörglas höjd 8 cm
6 grogglas höjd 14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 rödvinsglas höjd 12,5 cm
7 vitvinsglas, höjd 11 c,m
11 selterglas höjd 9 cm
10 snapsglas höjd 10 cm
5 likörglas höjd 8 cm
6 grogglas höjd 14,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 694