BALLERINASKOR, Salvatore Ferragamo, Italien, stl 39,5.

826691. BALLERINASKOR, Salvatore Ferragamo, Italien, stl 39,5.

Märkta med amerikansk stl 9. Paljettbeklädd sko med rosett samt detalj i gulmetall.

Bruksslitage, sula med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, sula med repor.

Antal besök: 733