BROR EDVIN BENGTSSON. Olja på pannå, signerad och daterad 1935.

82582. BROR EDVIN BENGTSSON. Olja på pannå, signerad och daterad 1935.

Marin. 49 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marin. 49 x 70 cm.

Antal besök: 3 438