GUNGSTOL, brunbetsad med brokad, sent 1900-tal.

825286. GUNGSTOL, brunbetsad med brokad, sent 1900-tal.

Hopfällbar, sitthöjd 39, rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 808