CARL WILHELMSON. Kvinna i folkfräkt, akvarell, signerad -88.

824234. CARL WILHELMSON. Kvinna i folkfräkt, akvarell, signerad -88.

Bildstorlek 35 x 17 cm, ramstorlek 57 x 39 cm.

Carl Wilhelmson (1866–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

Carl Wilhelmson (1866–1928)

Antal besök: 1 024