BARSTOLAR, 5 stycken, Johanson Design, Markaryd, 1960/1970-tal.

821649. BARSTOLAR, 5 stycken, Johanson Design, Markaryd, 1960/1970-tal.

Klädda i blå plysch. Sitthöjd 75, rygghöjd 98 cm. Etikett märkta.

Slitage på underreden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på underreden.

Antal besök: 6 357