TAKPLAFOND, råglasskiva med pergamentskärm, 1900-talets första hälft.

812048. TAKPLAFOND, råglasskiva med pergamentskärm, 1900-talets första hälft.

Diameter 50, höjd 42 cm.

Skärmen med småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50, höjd 42 cm.

Skärmen med småskador.

Antal besök: 503