ULF LUNDELL. Samlingsbox, "Hemåt genom Rift Valley", 1975-2015.

811863. ULF LUNDELL. Samlingsbox, "Hemåt genom Rift Valley", 1975-2015.

68 skivor, Parlophone, Rockhead.

Lätt bruksslitage
Mycket god kvalitet
Lockets 2 hörnor med brytskador
Ej komplett genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage
Mycket god kvalitet
Ej komplett genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 6 616