CHIFFONJÉ, mahogny, 1960-tal.

811635. CHIFFONJÉ, mahogny, 1960-tal.

Längd 95, bredd 45, höjd 123 cm.

Skada på bakre ben, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 541