ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Kvinnor med barn, olja på duk, signerad Ulrica H.V.

809802. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Kvinnor med barn, olja på duk, signerad Ulrica H.V.

89 x 116 cm, utan ram.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

89 x 116 cm, utan ram.

Antal besök: 1 350