WILGOT LIND. "Klippor och hav, sommarhav". Motiv från Känsö. Olja på duk, signerad.

807907. WILGOT LIND. "Klippor och hav, sommarhav". Motiv från Känsö. Olja på duk, signerad.

50 x 61 cm.

50 x 61 cm.

Antal besök: 926