SIGNALHORN, mässing, för veteranbil, 1900-talets första kvartal.

803395. SIGNALHORN, mässing, för veteranbil, 1900-talets första kvartal.

Gummiblåsa och mässingshorn. Längd 43 cm.

Slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 461