Skärmens diameter 30 cm.

Lagning i fester samt smärre slagskador på skärmen.

Skärmens diameter 30 cm.

Leverans: Från 33 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
33 EUR
46 EUR
70 EUR
Turkiet
111 EUR
Kanada, USA
123 EUR
147 EUR
Brasilien, Egypten, Förenade Arabemiraten, Israel, Ryssland, Ukraina, Vitryssland
183 EUR

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Pallställ 9
Föremålsnr
803025

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 31