IVAN RODELL. "Bildcylindrar", mobil, signerad I. Rodell.

802546. IVAN RODELL. "Bildcylindrar", mobil, signerad I. Rodell.

Höjd 68 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 980