GUSTAV RUDBERG. Motiv från Hven, olja på duk, signerad Rudberg.

793382. GUSTAV RUDBERG. Motiv från Hven, olja på duk, signerad Rudberg.

43 x 64 cm.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 64 cm.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 3 531