BRUNO LILJEFORS. Räv på andjakt, olja på duk, signerad.

793302. BRUNO LILJEFORS. Räv på andjakt, olja på duk, signerad.

Proveniens fabrikör Sven Johansson, Horred.
35 x 50 cm.

Bruno Liljefors (1860–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 50 cm.

Bruno Liljefors (1860–1939)

Antal besök: 18 627