MATSALSMÖBEL, 7 delar, "Asserbo", Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-talets senare del.

792579. MATSALSMÖBEL, 7 delar, "Asserbo", Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-talets senare del.

Furu.
6 stolar rygghöjd 75 cm.
bord längd 190 cm, bredd 95, höjd 70,5.

Bruksslitage. Skiva med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu.
6 stolar rygghöjd 75 cm.

Antal besök: 1 108