SKRIVBORD, mahogny med svärtade detaljer, nyrokoko.

792163. SKRIVBORD, mahogny med svärtade detaljer, nyrokoko.

Längd 126, bredd 70, höjd 125 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador samt ett dekorelement löst.

Antal besök: 636