792163. SKRIVBORD, mahogny med svärtade detaljer, nyrokoko.

Längd 126, bredd 70, höjd 125 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador samt ett dekorelement löst.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
792163

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra Hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 551