KOLHÄMTARE samt KAFFEPANNA, koppar 1900-tal.

790743. KOLHÄMTARE samt KAFFEPANNA, koppar 1900-tal.

Höjd 20 -30 cm.

Smärre slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 -30 cm.

Smärre slitage och bucklor.

Antal besök: 460