Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR, ett par, barockstil 1900-tal. Märkta malm.
790732. LJUSSTAKAR, ett par, barockstil 1900-tal. Märkta malm.
Höjd 25,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25,5 cm.
Smärre slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
899