MAGNUS G:SON LIEDHOLM. Skulpturer, 3 st. brons, signerade. 1980-tal.

786900. MAGNUS G:SON LIEDHOLM. Skulpturer, 3 st. brons, signerade. 1980-tal.

Höjd 9,5 - 12,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 - 12,5 cm.

Antal besök: 2 847