786900. MAGNUS G:SON LIEDHOLM. Skulpturer, 3 st. brons, signerade. 1980-tal.

Höjd 9,5 - 12,5 cm.

Höjd 9,5 - 12,5 cm.

Föremålets betalsätt

KlarnaBetalkortBankgiroBanköverföring

Stadsauktion Sundsvall
Föremålsnr
786900

Om auktionshuset

Namn
Stadsauktion Sundsvall AB
Momsnr
SE556942737901
Org.nr
556942-7379
Telefon
060-17 00 40
Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 095