782957. VRIL, björk, träskeppa, signerad SH, Längd 60 cm.

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Västerviks Auktionsbyrå
Föremålsnr
782957

Om auktionshuset

Namn
Västerviks Auktionsbyrå AB
Momsnr
SE556725857801
Org.nr
556725-8578
Telefon
0490-18953
Adress

Lunnargatan 22
593 62 Västervik
Sverige

Antal besök: 365