VRIL, björk, träskeppa, signerad SH, Längd 60 cm.

782957. VRIL, björk, träskeppa, signerad SH, Längd 60 cm.

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 654