VAS och SKÅL, Rosenthal.

78129. VAS och SKÅL, Rosenthal.

Vas märkt Svea Glasmagasin Stockholm Jmporté, höjd ca 20 cm.
Fat med genombruten dekor och blommor.

Bruksslitage. Vas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Vas med nagg.

Antal besök: 1 231