OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gård med höns, olja på duk, signerad Martoft.

780426. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Gård med höns, olja på duk, signerad Martoft.

45 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 65 cm.

Antal besök: 361