12 stycken med diameter 19 cm, nummer 1/573
12 stycken med diameter 26 cm, nummer 1/571.

Smärre bruksslitage samt en större tallrik med kantnagg.

Leverans: Från 77 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
77 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
83 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien, Åland
89 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Island, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Schweiz, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
120 EUR
Cypern, Irland, Malta, Turkiet
195 EUR
Kanada, USA
208 EUR
232 EUR
Brasilien, Egypten, Förenade Arabemiraten, Israel, Ryssland, Ukraina, Vitryssland
257 EUR

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 12
Föremålsnr
776976

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 366