Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Crafoord Auktioner Lund
Glas
Övrigt
LIKÖRKARAFF OCH SEX GLAS, slipat glas i flera färger.
776031. LIKÖRKARAFF OCH SEX GLAS, slipat glas i flera färger.
Böhmen, 1920-talet.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Böhmen, 1920-talet.
Bruksslitage.
Crafoord Auktioner Lund
1 164