SKÅP, Jugend, Carl Larsson stil, 1800-/1900-tal.

767692. SKÅP, Jugend, Carl Larsson stil, 1800-/1900-tal.

Höjd ca 160 cm
Bredd ca 91 cm
Djup ca 40 cm.

Bruksslitage.
Bakdelen har blivit utbytt.

Nyckel/nycklar finns.

Höjd ca 160 cm
Bredd ca 91 cm
Djup ca 40 cm.

Bruksslitage.
Bakdelen har blivit utbytt.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 618