767692. SKÅP, Jugend, Carl Larsson stil, 1800-/1900-tal.

Höjd ca 160 cm
Bredd ca 91 cm
Djup ca 40 cm.

Bruksslitage.
Bakdelen har blivit utbytt.

Nyckel/nycklar finns.

Höjd ca 160 cm
Bredd ca 91 cm
Djup ca 40 cm.

Bruksslitage.
Bakdelen har blivit utbytt.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Södermanlands Auktionsverk
Föremålsnr
767692

Om auktionshuset

Namn
Dimbo Antikt AB
Momsnr
SE556628144901
Org.nr
556628-1449
Telefon
0150-17200
Adress

Hållsta 1
641 61 Valla
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 640