HANS ARNOLD. "Ylva", serigrafi, signerad och numrerad 161/300.

76691. HANS ARNOLD. "Ylva", serigrafi, signerad och numrerad 161/300.

45,5 x 34,5 cm.

ej examnierad ur ram.

Hans Arnold (1925–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

45,5 x 34,5 cm.

ej examnierad ur ram.

Hans Arnold (1925–2010)

Antal besök: 4 170