76691. HANS ARNOLD. "Ylva", serigrafi, signerad och numrerad 161/300.

45,5 x 34,5 cm.

ej examnierad ur ram.

45,5 x 34,5 cm.

ej examnierad ur ram.

Föremålets betalsätt

KlarnaPayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
76691

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 2 046