SKÅP, svartlackerat med reliefdekor av figurscener och blommor, 1900-tal.

764619. SKÅP, svartlackerat med reliefdekor av figurscener och blommor, 1900-tal.

Höjd ca 76 cm, 114 x 40 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 76 cm, 114 x 40 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 421