SOFFA samt FÅTÖLJ, Svenssons Lammhult, 1940/50-tal.

764135. SOFFA samt FÅTÖLJ, Svenssons Lammhult, 1940/50-tal.

Soffa, längd ca 167 cm, bredd 80 cm, rygghöjd ca 83 cm
Fåtölj, Rygghöjd ca 85 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj, Rygghöjd ca 85 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 020