SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

76392. SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal.

Dekor av putti. Ca 88 x 59 cm.

Senare bronsering och målning. Sprickor, lagningar.

Antal besök: 746