VAS, pressglas, Edvin Ollers, Elme Glasbruk, 1900-tal.

762346. VAS, pressglas, Edvin Ollers, Elme Glasbruk, 1900-tal.

Diameter 15, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekt vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 15, höjd 12,5 cm.

Antal besök: 1 138