BOKHYLLA, teak, 1900-talets mitt.

758094. BOKHYLLA, teak, 1900-talets mitt.

2 sektioner samt påhängshylla och skiva. Längd 165, bredd 52, höjd 190 cm.

Blekta partier samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 658