VASER, 3 st, majolika, Rörstrand och Gustavsberg, 1800-/1900-tal.

755439. VASER, 3 st, majolika, Rörstrand och Gustavsberg, 1800-/1900-tal.

Ett par i form av fiskar. Höjd ca 23 cm.
En vas med organisk dekor. Höjd ca 25,5 cm.

Skador. Avslag. Krackelyr. Sprickor.

Antal besök: 433