751952. SKÅP MED LÅDOR, jugend, 1920-tal.

Furu. Ett skåp med glasad dörr. Beslag med jugenddekor av mässing. Underdel med tre lådor. Tvådelat.
Längd 84 cm, bredd 44 cm, höjd 194 cm.

Tre nycklar. Ett skåp går ej att låsa. Skador på ett av överskåpets sida/nederkant.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
751952

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 234