SKÅL MED HÄNKLAR, glas, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors glasbruk.

751569. SKÅL MED HÄNKLAR, glas, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors glasbruk.

Signerad, längd 26 cm.

Smärre bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad, längd 26 cm.

Smärre bottenrepor.

Antal besök: 4 501