MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft.

739438. MATSALSGRUPP, vitmålad, gustaviansk stil, 1900-talets senare hälft.

2 + 2 stolar, 2 karmstolar samt bord längd 140, bredd 100, höjd 74 cm.

Färgslitage samt olika klädsel på stolarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 484