BRUNO LILJEFORS. Sten i åkern, olja på duk, signerad och daterad 1933.

737687. BRUNO LILJEFORS. Sten i åkern, olja på duk, signerad och daterad 1933.

ca 48x65 cm.

Åldersslitage.

Bruno Liljefors (1860–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 48x65 cm.

Åldersslitage.

Bruno Liljefors (1860–1939)

Antal besök: 3 337