BORDSLAMPOR, MAG, ett par, metall, 1900-tal.

736272. BORDSLAMPOR, MAG, ett par, metall, 1900-tal.

Höjd exklusive skärm 24 cm.

Bruksslitage.
En skärm med skada.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exklusive skärm 24 cm.

Bruksslitage.
En skärm med skada.

Antal besök: 1 213