TAKLAMPA, krom, plåt och plast, 1970-tal.

735792. TAKLAMPA, krom, plåt och plast, 1970-tal.

Höjd ca 40 cm, diameter ca 30 cm.
Orange plåt, kupa i vit plast.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 802