Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SKÅLAR, 5 delar, glas, bl a Bergdala samt Orrefors.
725241. SKÅLAR, 5 delar, glas, bl a Bergdala samt Orrefors.
Längd 9-30 cm.
Ytrepor samt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 9-30 cm.
Ytrepor samt slitage.
801